Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Vtipné texty, vtipy, kameňáky, ftipy, černý humor, fóry

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtipy, kameňáky, ftipy, černý humor, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Somálcích, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O manželství, Frky ze života, O důchodcích, O Němcích, O škole, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipné hádanky apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Full HD wallpapers na PC, zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Texty přáníček k svátku podle jmen, Adventní magazín, odkaz, pro dospělé, Cristiano Ronaldo football, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online hry zdarma, Skvělé hry online zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Tennessee, Mississippi, Pensylvánie, Connecticut, Montana, Minnesota, Kalifornie, Ohio, Západní Virginie, Wisconsin, Michigan, Severní Dakota, New Hampshire, Arizona, Nové Mexiko, Rhode Island, Texas, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Missouri, Wyoming, Vermont, Virginie, Georgie, Idaho, Arkansas atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Keywords:Databáze osobností Kdo je to?, hyperlinky, Online vánoční webzine, webové stránky, Online omalovánky, Biografie známých osobností, výukové pomůcky, doporučujeme, Obrázky k svátku a k jmeninám, internet, Státní vlajky států světa, V

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, rostliny, muži, hudba, ptáci, mapy, stavby, náboženství, nástroje a přístroje, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, nápoje, sport, osobnosti a lidé, přístroje, ovoce, symboly, jídlo a nápoje, halloween, květiny, dopravní prostředky, zelenina, Vánoce a Advent atd.

Vtipy, vtipné texty, černý humor, vtípky, ftipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, vtipné texty, černý humor, vtípky, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, černý humor, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty apod.

Full HD tapety na PC zdarma - full HD tapety ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, monitor, mobil, displej, tablet, ultrabook, phablet, PC, počítač a pro operační systémy Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows Me, Linux Mint, Windows 2000, macOS, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows NT, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS. Tapety na PC ke stažení z kategorií motorky, motocykly, příroda, krajina, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, auta, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, hudební tapety, voda a bubliny, letadla, budovy a stavby, rostliny, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x864, 1536x2048, 1440x900, 1024x768, 1280x854, 768x1024, 375x667, 1600x2560, 1152x768, HD 1280x720, 360x640, 1920x1440, 1536x2560, 393x786, 375x812, 1366x1024 atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Vtípky, fóry, vtipné texty, frky, fórky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, vtipné texty, frky, fórky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O manželství, O zvířátkách, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky o tchýních, O Windows, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: V, URL, Slovník pojmů Co je to?, Sexy Julia Stiles, tipy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Životopisy slavných osobností, Sexy Jennifer Lopez, Dopravní značení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, internetové stránky

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Síť, cestování, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, lékařství, filozofie, psychologie, sport, Spisovatelé a básníci, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, rodinné vztahy, věda, profese a zaměstnání, politici, mytologie, školství, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, národnost, křesťanství atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Patchwork, Václavské náměstí, Písnička, Jezulátko, bezlepkové cukroví, Kinder, Vánoce, Svíčky, Štěstí, Neviňátko, Historické ozdoby, Husarské knoflíky, Plocha, Vánoční hvězda, Německy, Recepty, Vánoční dekorace, Vosí hnízda, Korálky, Vánoční světýlka, Osvětlení, Papírové ozdoby, Dárky, Cesmína, Stromeček, Vánoční svařák, Tablet, Zima, Tapeta, Slámový adventní věnec, Jingle Bells apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Barbie hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: V, Seznam přípon a koncovek souborů, zdroje informací, Online hry omalovánky, volný čas, info, školství, Die Associazione Calcio Milan S.p.A - A.C. Milan, linky, zábava, Full HD tapety na PC zdarma

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Moudra, moudrosti, motta, rčení, myšlenky, výroky, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudra, moudrosti, motta, rčení, myšlenky, výroky, přísloví, z kategorií citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o lásce od různých známých osobností.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: odkazy, weby, Federace USA, webovky, Dopravní značky, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Webové online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, cestování, Vlajky měst a obcí České republiky, humor, multimédia, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Diskuse: Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Chelsea Football Club England
Naše tipy na užitečné weby
Manchester United F.C.
Zajímavé webové stránky
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Odkazy na partnerské weby
Grunge rock music
Zajímavé internetové odkazy
Hanoj city
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Rakouské země

Děkujeme vám za vaši návštěvu.