Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Obrázky na PC - wallpapers na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. doporučujeme pro smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, počítač, displej, mobil, ultrabook, PC, phablet, tablet a pro operační systémy Windows 98, Windows 95, macOS, Windows 7, Linux Ubuntu, Linux Mint, FreeBSD, Java ME, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8. Full HD tapety na PC z kategorií motorky, oceán, moře, pláže, květiny, nature - příroda, zvířata, sportovní wallpapery, Formule 1, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, tenisté a tenistky, fraktály, ptáci, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy. Stahujte ve velikostech 1680x1050, 2160x3840, 3200x1800, 800x600, 1280x854, 1200x1920, 1600x1200, 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1152x768, 4800x1200, 750x1334, 360x640, 375x812, 1080x1920 atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Omalovánky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Adventury, Hannah Montana, Farmářské hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Barbie hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky apod.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma. Naleznete zde Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Obrázky na PC, humor, Skvělé hry online zdarma, Online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky k svátku a k jmeninám, Dopravní značení, Vánoční magazín, výukové pomůcky, info

Vtípky, frky, ftipy, černý humor, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtípky, frky, ftipy, černý humor, fóry, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O škole, O mužích, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Frky ze života, O ekonomech, O důchodcích apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, přezdívky, žurnalisté a novináři, státní správa, nadpřirozené osoby, sport, křesťanství, lékařství, školství, Spisovatelé a básníci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, filozofie, záliby, věda, poruchy, vlastnosti, profese a zaměstnání atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Liberecký kraj apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Wallpapers na PC - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC. doporučujeme pro smartphone, monitor, počítač, tablet, mobilní telefon, ultrabook, phablet, PC, displej, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 10, Windows 7, Mac, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Windows 2000. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, příroda, krajina, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, letadla, zvířata, voda a bubliny, auta, rostliny, 3D a Abstraktní, noční města, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, wallpapery, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1280x960, 1680x1050, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 1920x1280, 1800x1440, 1600x900, 768x1024, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 360x760, 640x480, 800x1280, 360x640, 1536x2048 atd.

Moudra, aforismy, myšlenky, rčení, přísloví, motta, bonmoty

Citáty slavných osobností, Moudra, aforismy, myšlenky, rčení, přísloví, motta, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Keywords:zeměpis, Prapory regionů a království, volný čas, F, Přání k jmeninám, zajímavosti, školství, hyperlinky, Obrázky ke stažení, K, M, Skvělé hry online zdarma

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Síť, inspirace pro volný čas

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hudba, Komik, Diplomat, Voják, Charta 77, Boston Bruins, Rakušan, Florida Panthers, Podnikatel, Brno, Ital, Prezidenti, Dramatik, Křesťanství, Scénárista, Hokej, Ministři, Habsburkové, Country, Císař, Česká královna, Washington Capitals, HIV pozitivní, Komunisté, Nežijící, Rock ‚n‘ Roll, Historik, Český slavík, Malíř, Pedagog, Zlatý slavík, Francie, Prezidenti ČR, Poprava, Poslanec, Žhavé výstřely apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, státy usa, měny, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, okresy České republiky, hudební zkratky, geocaching, firmy a společnosti, obecné zkratky, týmy NHL, země EU, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: internetové stránky, tipy, webové stránky, Paris Hilton, Seznam přípon a koncovek souborů, cestování, odkazy, Charlize Theron, Online adventní magazín, Superhry a hry online zdarma, Onlinovky zdarma, Online biografie, životopisy osobností

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, profese a zaměstnání, osobnosti, politika, záliby, státní správa, školství, podnikání a podnikatelé, přezdívky, lékařství, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, umělci, historie, poruchy, sport, filozofie, fikce a fantasy, politici atd.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Letecké simulátory, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Barbie hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Adventury apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: kuriozity, Státní vlajky států světa, zadarmo, Sexy Beyoncé Knowles, zdroje informací, weby, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Ireland, Dopravní značení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Nejlepší hry pro dívky

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, profese a zaměstnání, osobnosti, politika, záliby, státní správa, školství, podnikání a podnikatelé, přezdívky, lékařství, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, umělci, historie, poruchy, sport, filozofie, fikce a fantasy, politici atd.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Letecké simulátory, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Barbie hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Adventury apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem spustit, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak přehrát, čím zobrazit soubory následujících typů: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, grafiku, obrazy disků, internet a web, koncovky souborů, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, URL, V, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, počítače, Hry pro dívky online, Wallpapers na PC, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky vlajek měst ČR, Antistresové omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Příště jinak!: „Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Tipy na Partnerské weby
Obrázky ke stažení na plochu
Partnerské internetové stránky
Biblické omalovánky
Doporučené internetové odkazy
Fotografie topmodelek
Naše tipy na užitečné weby
Grunge hudební rockový styl
Tipy na zajímavé weby
Online hry zadarmo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.