Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, státy usa, mezinárodní organizace, země EU apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: V, info, Super free web games zdarma, Hry pro kluky, Obrázky Vesmíru na PC, Přehled formátů souborů, Slovník pojmů Co je to?, zeměpis, Omalovánky k vytisknutí, Nejlepší školní testy a kvízy, webovky, F, školství

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, národnost, přezdívky, historie, vlastnosti, poruchy, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, mytologie, záliby, podnikání a podnikatelé, státní správa, věda, školství, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, sport, herectví, herci a herečky, politici, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Keywords:Státní vlajky států světa, weby, Dopravní značky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Svátky, jmeniny, kalendář, B, Tapety na plochu počítače, Prapory regionů a království, Avril Lavigne, Hry pro kluky, pro děti, Staré hry online

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Síť, informace, cestování, volný čas

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, mytologie, podnikání a podnikatelé, politici, Spisovatelé a básníci, lékařství, národnost, osobnosti, vlastnosti, věda, rodinné vztahy, psychologie, herectví, herci a herečky, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, státní správa, záliby, poruchy, křesťanství, umělci, historie atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mrazík, Ježíšek, Bramborový salát, Historické ozdoby, Vánoční hvězda, Vánoční svíčky, Schleich, Silvestr, Osvětlení, Obrazovka, Cesmína, Recepty, Staroměstské náměstí, Papírové ozdoby, Zdraví, Drážďany, Křesťanství, Plzeň, Rumové řezy, Sám doma, Vánoční filmy, Vánoční stromek, Špalda, Píseň, Adventní trhy, Striezelmarkt, Květiny, Tiskárna, Štóla, Patchwork, Vánoční tapety apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Členské země americké federace, Gratulace a přání, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Prapory českých měst, počítače, Křesťanské omalovánky k vytištění, Staré hry online, volný čas, internetové stránky, Online životopisy, biografie

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Hampshire, Texas, New Jersey, Missouri, Ohio, Utah, Rhode Island, Mississippi, Oregon, Severní Dakota, New York, Nevada, Massachusetts, Jižní Karolína, Illinois, Florida, Kansas, Louisiana, Jižní Dakota, Kalifornie, Kentucky, Arkansas, Arizona, Havaj, Connecticut, Wyoming atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Vtipné texty, černý humor, vtipy, kameňáky, fóry, fórky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, vtipy, kameňáky, fóry, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné hádanky apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Staré hry online

Zkuste staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Adventury, Akční hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Závody aut, Karetní hry, Animace, Střílečky, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: Obrázky ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, Online adventní magazín, Tapety, pozadí, wallpapers, Přehled souborových přípon, odkazy, hyperlinky, Fotografie topmodelek, kuriozity, zábava, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Hampshire, Texas, New Jersey, Missouri, Ohio, Utah, Rhode Island, Mississippi, Oregon, Severní Dakota, New York, Nevada, Massachusetts, Jižní Karolína, Illinois, Florida, Kansas, Louisiana, Jižní Dakota, Kalifornie, Kentucky, Arkansas, Arizona, Havaj, Connecticut, Wyoming atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Hry pro děti, Sportovní hry, Karetní hry, Logické hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Adventury, Závody aut, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry a tak dále.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, symboly, dopravní prostředky, zelenina, osobnosti a lidé, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, ovoce, hmyz, sport, halloween, hudba, auta, jídlo a nápoje, věda, mapy, stavby, přístroje, láska, Vánoce a Advent, zvířata, náboženství atd.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: humor, Super online kvízy, A, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Kliparty zdarma, Obrázek Studentka lolitka, cestování, Státní prapory, Nejhranější hry online, Databáze osobností Kdo je to?, URL, Prapory českých měst, Maria Šarapovová, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Teplouš v mešitě: Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

FC Barcelona
Partnerské internetové stránky
Kate Hudson
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu zdarma
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fotografie topmodelek
Odkazy na partnerské weby
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Tipy na zajímavé weby
Anonymní proxy server

Děkujeme vám za vaši návštěvu.