Naše tipy, technika, zábava, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . Naleznete zde Sportovní hry, Akční hry, Adventury, Relaxační hry, Pro dívky, Logické hry, Karetní hry, Animace, Závody aut, Hry pro děti, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Střílečky a tak dále.

Síť, technika, zábava, informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: kuriozity, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, pro dospělé, Online obrázky k vybarvení, zeměpis, zdroje informací, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Charlize Theron, Free game online hry, Online hry zdarma, Vše o Vánocích, internetové stránky

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Internet, síť, technika, zábava, informace

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Keywords:hyperlinky, výukové pomůcky, Online testy zdarma, Online hry pro děti zdarma, Biblické omalovánky k tisku, počítače, humor, Vlajky států USA, Desktop computer wallpapers, Online testy zdarma bez registrace, pro děti, zdarma

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, nástroje a přístroje, ovoce, zelenina, láska, květiny, hmyz, náboženství, rostliny, smajlíci a emotikony, auta, přístroje, symboly, ženy a dívky, nápoje, věda, Vánoce a Advent, sport, hudba, dopravní prostředky, mapy, zvířata, jídlo a nápoje atd.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Nové Mexiko, Maryland, Jižní Dakota, Idaho, Alabama, Tennessee, Mississippi, Michigan, Maine, Massachusetts, Iowa, Ohio, Severní Dakota, New Hampshire, Oklahoma, Indiana, Kentucky, Severní Karolína, Virginie, Arkansas, Louisiana, Arizona, Pensylvánie, Illinois, Kalifornie atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: fyzika, příroda, zločin a právo, cestování, sport, internet, zkratky, různé, kultura, věda, software, latina, účetnictví, jídlo, politika, chemie, lékařství a medicína, technika, nástroje, nemoce, počítače, ekonomie a ekonomika, matematika, rostliny atd.

Full HD wallpapery ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. lze použít v mobil, notebook, displej, tablet, obrazovka počítače, PC, počítač, monitor, phablet, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Java ME, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 95, macOS, Android, Windows 10, SUSE Linux, Chrome OS, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone). Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, ptáci, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, nature - příroda, free wallpapers, fantasy, motorky, tenisté a tenistky, květiny, vesmír, kosmos, Formule 1, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta. Dostupná rozlišení jsou 1600x2560, 4800x1200, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, HD 1280x720, 1152x864, 320x568, 1680x1050, 1152x768, 375x667, 1440x900, 768x1024, 800x1280, Full HD 1080x1920, 800x600, 1920x1440 atd.

Motta, myšlenky, úsloví, moudrosti, hlášky, bonmoty, aforismy

Citáty slavných, Motta, myšlenky, úsloví, moudrosti, hlášky, bonmoty, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: č, Dopravní značky, linky, Wallpapers na plochu, F, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webovky, Vlajka Walesu, URL, Prapory regionů a království, internet, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Vše o Vánocích, Přehled zkratek a akronymů, Sexy Kelly Clarkson, Kliparty zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, zadarmo, Thierry Henry, weby, odkaz, doporučujeme

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, počítače, účetnictví, hardware, materiály, psychologie, český jazyk, politika, internet, nemoce, ekonomie a ekonomika, školství, různé, zkratky, rostliny, filozofie, chemie, nápoje, nástroje, cestování, sport, software, zločin a právo, technika atd.

Klíčová slova: volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled přípon a koncovek souborů, M, Kliparty pro dokumenty, Přání k svátku, cestování, webové stránky, Online životopisy, biografie, V, Členské země americké federace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přání k svátku podle jmen, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Vada zraku: "Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Další odkazy:

Real Madrid CF sepak bola
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Julia Stiles
Odkazy na užitečné webové stránky
Fernando Torres calciatore spagnolo
Zajímavé webové stránky
Mezinárodní den žen
Naše tipy na zajímavé stránky
Countries and flags
Tipy na zajímavé weby
Gabile.com, Instanbul online LGBT dating service

Děkujeme vám za vaši návštěvu.