Dále doporučujeme, počítače a internet

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

World wide web, internet, počítače a internet

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, stavby, ženy a dívky, ovoce, věda, hudba, nápoje, mapy, nástroje a přístroje, muži, květiny, přístroje, láska, auta, sport, halloween, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, rostliny, zelenina, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, hmyz atd.

Full HD pozadí na PC - tapety na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro phablet, tablet, mobil, obrazovka počítače, počítač, PC, ultrabook, notebook, displej, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Red Hat Linux, Mac, macOS, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Windows 7, Windows Me, Windows NT. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, auta, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, letadla, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, wallpapery, motorky, motocykly, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, zvířata, psi a štěňátka. Zvolte si z rozměrů 2048x1536, 1536x2560, 1920x1200, HD 1280x720, 360x640, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 2048x1080, 800x1280, 1280x800, 2560x1600, 1920x1440, 1600x2560, hi res 2560x1920, 2560x2048, 1280x1024 atd.

Klíčová slova: weby, Nejlepší online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, tipy, Digitální počítačové hry, herní konzole, hyperlinky, Online zeměpisné testy zdarma, webovky, Obrázky k svátku, Online adventní magazín, Vlajky jednotlivých států USA, Přehled přípon a koncovek souborů, Vánoční web

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Informace, počítače a internet

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Keywords:Kliparty zdarma, Webové online hry zdarma, internet, Super online flash hry, Obrázek čokoládové vajíčko, Full HD tapety na PC, Obrázky ke stažení, multimédia, Obrázky k vytištění a vybarvení, Prapory regionů a království, Dopravní značky, V

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Akční hry, Pro dívky, Závody aut, Relaxační hry, Animace, Sportovní hry, Střílečky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Bojové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, obecné zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, geocaching, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, měny, státy usa, země EU, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky apod.

Anekdoty, vtipné texty, černý humor, fóry, vtípky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipné texty, černý humor, fóry, vtípky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, černý humor, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu apod.

Síť, počítače a internet

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, muži, ženy a dívky, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, ptáci, dopravní prostředky, náboženství, hmyz, stavby, ovoce, symboly, auta, Vánoce a Advent, zelenina, nástroje a přístroje, sport, květiny, láska, přístroje, smajlíci a emotikony, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v PC, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, notebook, počítač, ultrabook, tablet, phablet, displej, monitor a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows 98, Red Hat Linux, Mac, Android, macOS, Lubuntu, Linux Xubuntu. Wallpapery na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, květiny, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, fantasy, Formule 1, sportovní wallpapery, zvířata, fraktály, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, hmyz a pavouci, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, Rally, závody aut. Stahujte ve velikostech 3200x1200, 1440x900, 1366x768, 360x720, 800x1280, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 360x640, 1536x2048, 1440x960, 1280x800, 1280x854, 1366x1024, 1152x768, 750x1334, 320x568 atd.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, Přehled zkratek a akronymů, internetové stránky, Anastacia, odkazy, Obrázky, kliparty, A, Vlajka Vánočního ostrovu, V, Super online hry zdarma, info, URL

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, počítače a internet

Výroky, motta, moudra, rčení, bonmoty, moudrosti, aforismy

Citáty slavných, Výroky, motta, moudra, rčení, bonmoty, moudrosti, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lži, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Klasické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Hry na vaření a smažení, Závodní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky, Pro dívky, parkování - parkovačky a podobně.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: cestování, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, Přání k svátku, Nej hry online, Skvělé hry online zdarma, zábava, Historie a použití omalovánek v USA, Online web Hry zdarma bez registrace, A, Stručný encyklopedický slovník

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: filozofie, účetnictví, různé, školství, chemie, fyzika, bankovnictví, jídlo, nástroje, psychologie, internet, matematika, rostliny, literatura, sport, stavebnictví, zkratky, materiály, český jazyk, věda, zločin a právo, hardware, počítače, latina atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Louisiana, Tennessee, Arizona, Aljaška, Utah, Kansas, Illinois, Nové Mexiko, Montana, Nevada, Mississippi, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Nebraska, Massachusetts, Rhode Island, Severní Dakota, Kalifornie, Iowa, Kentucky, Missouri, Maine, Wisconsin, Alabama, Oklahoma, Maryland atd.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Vtipy, černý humor, vtípky, fórky, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, černý humor, vtípky, fórky, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O ženách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O mužích, O škole, Frky o tchýních, O důchodcích, O zvířátkách, Frky ze života apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: webové stránky, Seznam souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Přehled zkratek a akronymů, Full HD pozadí na PC, Gratulace a přání, zajímavosti, pro dospělé, zeměpis, počítače, Online testy zdarma bez registrace, doporučujeme, Narozeninová přání a přáníčka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kubánská specialita: "Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Další odkazy:

Ashlee Simpson
Partnerské internetové stránky
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Santa Claus jako symbol amerických Vánoc
Odkazy na partnerské weby
Anonymní proxy server
Naše tipy na zajímavé stránky
Brittany Murphy
Odkazy na užitečné webové stránky
Full-HD tapety na pozadí PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.