Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v počítač, ultrabook, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, monitor, smartphone, mobil, displej, PC, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Mint, Linux Ubuntu, OSX, Linux Xubuntu, Chrome OS, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Lubuntu, Windows 10 Mobile. Wallpapery na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, motorky, flóra, stromy, ptáci, zvířata, fantasy, sportovní wallpapery, fraktály, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, free wallpapers, vesmír, kosmos, Formule 1, nature - příroda, Rally, závody aut. Mnoho verzí a velikostí jako 768x1024, 1600x1200, 1920x1080, 2160x3840, 1280x960, 3200x1200, 393x786, 360x720, 2560x1920, 1280x768, 1680x1050, 1600x900, 3200x1800, 1280x800, 360x640, 1366x768 atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Full HD tapety ke stažení, doporučujeme, Seznam vlajek měst České republiky, Topmodelky a celebrity, humor, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, M, Cambodia, F, tipy, Vše o Vánocích, Obrázky a kliparty zdarma

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, záliby, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, křesťanství, umělci, národnost, žurnalisté a novináři, politici, lékařství, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, sport, věda, zločin a právo, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, filozofie, vlastnosti, osobnosti atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pastýř, Samolepky, Sněhulák, Tichá noc, Betlém, Recepty, Vánoční dekorace, Vánoční hvězda, Wallpaper, Linecká kolečka, Pro děti, Brambořík, Vánoční svícen, Strom, Rumové řezy, Jarmark, Květiny, Špalda, Sám doma, Desktop, Lindt, Německy, Papírové ozdoby, Vánoční stromeček, Atmosféra, Keramika, Vánoční ozdoby, Jingle Bells, Písnička, Ježíš Kristus, Schleich apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Keywords:pro dospělé, internet, Seznam zkratek a akronymů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Poker en ligne online sur Internet, Městské a obecní prapory obcí ČR, pro děti, cestování, Iceland, Webové online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, webové stránky

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Informace, cestování, hry, zábava

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Přehled zkratek a akronymů, Flags of the world countries, Stručný slovník pojmů a termínů, zadarmo, výukové pomůcky, Vlajka Grenady, Free game online hry, Státní vlajky zemí, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, zelenina, hudba, mapy, hmyz, smajlíci a emotikony, muži, nápoje, květiny, halloween, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, láska, zvířata, věda, sport, náboženství, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, ženy a dívky atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, Louisiana, Connecticut, Západní Virginie, Texas, Washington, Alabama, Illinois, Georgie, Aljaška, Montana, Idaho, Pensylvánie, Iowa, New Jersey, Ohio, Kentucky, Tennessee, Arkansas, Missouri, Jižní Dakota, Severní Karolína, Colorado, Florida, Delaware, Oregon atd.

Klíčová slova: zdarma, hyperlinky, Dopravní značky, Free hry, Super online kvízy, info, M, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, Dopravní značky, weby, Tapety na PC zdarma ke stažení

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Ftipy, fórky, frky, vtípky, anekdoty, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, frky, vtípky, anekdoty, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony apod.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Karetní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Strategie, parkování - parkovačky, Závodní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Bojové online gamesy, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, měny, fyzikální jednotky, obecné zkratky, hudební zkratky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, okresy České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Přehled formátů souborů, č, Online testy zdarma, linky, Tinder, Vše o Vánocích, internetové stránky, Státní prapory, A, odkazy, A, Juventus Turín,

Několik fórů na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vánoční zvonečky
Naše tipy
Chelsea Football Club
Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu rostliny
Doporučené odkazy
Filmy, natáčení, střih
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.