Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, ženy a dívky, přístroje, nástroje a přístroje, sport, osobnosti a lidé, rostliny, jídlo a nápoje, halloween, láska, zelenina, květiny, ovoce, ptáci, mapy, muži, náboženství, zvířata, hudba, hmyz, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: školství, jídlo, fyzika, matematika, nápoje, různé, počítače, chemie, český jazyk, lékařství a medicína, psychologie, latina, příroda, kultura, věda, zkratky, účetnictví, hardware, náboženství a křesťanství, nástroje, politika, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, rostliny atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: internet, Seznam vlajek amerických států, Full HD tapety ke stažení, Vlajky měst a obcí České republiky, Christina Aguilera, Kliparty pro Office, zajímavosti, Online biografie, životopisy osobností, Pozadí na plochu monitoru, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, tipy, webovky, Vánoční web

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Poslanec, Poslanci, Vrah, Protektorát, Archivář, Antropolog, Prezident, Spisovatel, Francouz, Rakousko-Uhersko, Stoletá válka, Válka, Husité, Komik, Režisér, ČSSD, Podnikatelé, Komunisté, Textařka, HIV pozitivní, Fotograf, Slováci, Vojáci, Romantismus, Charta 77, Hudebnice, Atentát, Trenérka, KSČ, Básníci, Básník, Životopis, Herečka, Washington Capitals, Itálie, Žijící apod.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Logické hry, Adventury, Deskovky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Akční gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Puzzle a skládačky apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Virginie, Nevada, Havaj, Nové Mexiko, Ohio, Colorado, Kansas, Pensylvánie, New York, Maine, Arkansas, Severní Dakota, Oklahoma, Massachusetts, Missouri, Alabama, Kalifornie, Florida, Texas, Louisiana, Illinois, Jižní Dakota, Západní Virginie, Tennessee, Indiana, Vermont atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Keywords:Vánoční magazín, doporučujeme, URL, č, Rally wallpapers, Online testy zdarma bez registrace, R, odkazy, Charlize Theron, Dopravní značení, Nejhranější online hry zdarma, volný čas

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, kterak editovat, v čem spustit, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak převést, čím zobrazit soubory těchto typů: video soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, obrazy disků, hudební audio soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, grafiku, internet a web apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Full HD tapety ke stažení - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety ke stažení. vhodné pro monitor, displej, notebook, obrazovka počítače, phablet, počítač, ultrabook, PC, mobilní telefon, smartphone, tablet a pro operační systémy FreeBSD, Microsoft Windows 8, Linux Mint, macOS, Windows 98, Windows 2000, Mac, Windows NT, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Chrome OS. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, květiny, kytky, motorky, motocykly, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, auta, adventní a vánoční tapety, noční města, wallpapery, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1280, 1280x800, HD 1280x720, 1080x1800, 393x786, 1440x900, 2160x3840, 375x667, 640x480, širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920, 750x1334, 1600x2560, 2560x1600, 1800x1440, 800x600 atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázek Laborantka, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdroje informací, Úspory a spoření, zábava, Webové html5 hry zdarma, Obrázky na PC ke stažení, Hry pro kluky

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Přísloví, moudrosti, aforismy, úsloví, moudra, rčení, motta

Slavné citáty, Přísloví, moudrosti, aforismy, úsloví, moudra, rčení, motta, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Informace, inspirace pro volný čas

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: weby, hyperlinky, zdarma, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, pro dospělé, Seznam zemí světa a jejich vlajky, info, Fantasy pozadí na PC, výukové pomůcky, počítače, Obrázky na PC

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Přísloví, moudrosti, aforismy, úsloví, moudra, rčení, motta

Slavné citáty, Přísloví, moudrosti, aforismy, úsloví, moudra, rčení, motta, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, geocaching apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Wallpapers na plochu PC, Kliparty a obrázky, K, cestování, Stručný encyklopedický slovník, pro děti, multimédia, F, Moto tapety na PC,

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Fotbalista Wayne Rooney
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu fraktály
Naše tipy
Přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.