Naše tipy, cestování, zábava i hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Síť, cestování, zábava i hry

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Minnesota, Montana, Georgie, Texas, Havaj, Aljaška, Connecticut, Kalifornie, New York, Virginie, Colorado, Pensylvánie, Wyoming, Kentucky, Illinois, New Jersey, Oklahoma, Západní Virginie, Idaho, Iowa, Michigan, Maryland, Arizona, Maine, Florida, Missouri atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: školství, Obrázky na PC ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, kuriozity, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, volný čas, výukové pomůcky, webovky, Levné letenky, č, internetové stránky, Počítačové tapety pro Windows, pro dospělé

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Strategie, Logické, Klasické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky, Závodní, Sportovní, Vánoční online hry a podobně.

Informace, cestování, zábava i hry

Obrázky na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v notebook, mobilní telefon, smartphone, displej, obrazovka počítače, tablet, monitor, ultrabook, PC, phablet, mobil a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows 10, Chrome OS, Windows Me, Linux Mint, Android, Linux Ubuntu. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, Formule 1, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, zvířata, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, hmyz a pavouci, motorky, květiny, tenisté a tenistky, flóra, stromy. Zvolit si můžete rozměry 2048x1536, 1280x854, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1152x864, 768x1024, 1024x768, 1600x1200, 1920x1280, 1440x900, 1536x2560, 800x600, 1152x768, 393x786, 4800x1200 atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Karolína, Texas, Maine, Colorado, Arizona, Severní Dakota, Illinois, Maryland, New Hampshire, Indiana, Západní Virginie, Kentucky, Mississippi, Jižní Dakota, Connecticut, Utah, Ohio, New York, Alabama, Kansas, Rhode Island, Iowa, Wyoming, Michigan, Missouri, Montana atd.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, P, weby, Vše o Vánocích, Tapety rally na plochu PC, Vlajky jednotlivých států USA, Online životopisy, biografie, webové stránky, Online hry zdarma, pro děti, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Malíř, Normalizace, Slovenští prezidenti, Žijící, Zpěvák, Komik, Hudba, Sochař, AIDS, Komunista, Architekt, Dramatik, Francouz, Sci-fi, Trenérka, Ministři, Komunisté, KHL, Politik, Avangard Omsk, HIV pozitivní, Romantismus, Rock ‚n‘ Roll, Faraon, Teolog, Kněz, Hokej, Američané, Trest smrti, NHL, Florida Panthers, Protektorát, Životopis, Československo, Charta 77, Mluvčí apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, zdroje informací, odkaz, Přání, přáníčka, blahopřání, F, Seznam zkratek a akronymů, URL, Free software, info, Životopisy slavných osobností, Skvělé hry online zdarma, počítače

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, jak převést, v čem upravit, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak otevřít soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, komprimace dat, grafiku, koncovky souborů, spustitelné soubory, internet a web, video soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, systémové soubory apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, týmy NHL, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, geocaching, země EU, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, měny apod.

Klíčová slova: cestování, Nej hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Romantické zamilované sms vzkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vánoční magazín, Vlajky států světa, Texty blahopřání, humor, hyperlinky, Dopravní značení

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, náboženství a křesťanství, český jazyk, chemie, počítače, materiály, věda, technika, matematika, fyzika, bankovnictví, nápoje, hardware, latina, stavebnictví, zločin a právo, politika, cestování, internet, příroda, nástroje, nemoce, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štóla, Kavkazská jedle, Rostliny, Ohňostroj, Drážďany, Osvětlení, Popelka, Vosí hnízda, Zima, Blahopřání, Obrazovka, Vánoce, Sněhová vločka, Skleněné ozdoby, Televize, Stromeček, Přání, Přáníčko, Jarmark, Štědrý večer, LED svíčky, Adventní trhy, K Vytištění, Keramický adventní věnec, Kinder, Staroměstské náměstí, Perníčky, Vykrajovátka, Vánoční svícen, Pro děti, Pozadí apod.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, doporučujeme, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, Celebrity, herečky, zpěvačky, K, č, internet, multimédia, Super free web games zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Mesin slot,

Několik fórů na závěr. Vtip Náhražka: Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Hele, užovka.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Flags of the world countries
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vytištění pro děti
Naše tipy
Grunge rock music
Doporučené odkazy
Mandy Moore
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.