Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, politici, herectví, herci a herečky, věda, rodinné vztahy, poruchy, přezdívky, historie, politika, žurnalisté a novináři, mytologie, záliby, křesťanství, osobnosti, umělci, národnost, profese a zaměstnání, státní správa, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Karetní, Strategie, Oddechové, Klasické, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy, Logické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Sportovní a podobně.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, geocaching, měny, fyzikální jednotky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: pro děti, Kliparty zdarma, odkaz, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky ke stažení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry pro děti zdarma, Tapety na plochu PC, Online adventní magazín, info, internet, Online hry zdarma

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, Vánoce a Advent, ženy a dívky, hmyz, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, hudba, mapy, náboženství, láska, věda, zelenina, osobnosti a lidé, nápoje, květiny, ovoce, přístroje, symboly, muži, auta, smajlíci a emotikony, stavby atd.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, Antarktidy apod.

Síť pro děti i dospělé

Tapety na plochu počítače - nejlepší tapety na plochu zdarma

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, tablet, mobil, počítač, smartphone, displej, notebook, monitor, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, OSX, Windows Me, macOS, Windows 95, Windows Server 2012, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows 98. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, příroda, krajina, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, auta, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, voda a bubliny, květiny, kytky, zvířata, hudební tapety, wallpapery, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, noční města, motorky, motocykly. Vyberte si rozměr z 768x1024, 800x600, 1600x900, hi res 2560x1920, 1680x1050, 2560x2048, 1600x1200, 800x1280, 375x812, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 393x786, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 360x720 atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Keywords:Online testy zdarma, Online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, volný čas, Luxembourg, Dopravní značení, hyperlinky, Státní vlajky zemí, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, F, Biografie známých osobností, humor

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, fyzika, psychologie, rostliny, ekonomie a ekonomika, příroda, kultura, materiály, literatura, počítače, latina, zločin a právo, lékařství a medicína, bankovnictví, filozofie, věda, sport, účetnictví, nástroje, nemoce, různé, hardware, stavebnictví, politika atd.

Informace pro děti i dospělé

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: osobnosti, psychologie, křesťanství, školství, mytologie, věda, podnikání a podnikatelé, politika, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, přezdívky, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, vlastnosti, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, historie atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Bojové hry, Postřehové hry, Strategie, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro dva hráče, Závody aut, Logické hry, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: H, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, URL, Real Madrid CF, F, zdarma, Obrázky ke stažení, Smuteční kondolence, počítače, Online hry zdarma, Dopravní značení, internetové stránky

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Strategické onlinovky, Farmářské hry, Hannah Montana, Adventury, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Omalovánky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Logické hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Střílecí hry apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Obrázky vlajek měst ČR, Online geografické testy zdarma bez registrace, Turkmenistan, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, doporučujeme, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Flags of the world, cestování, zadarmo, zdroje informací

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Strategické onlinovky, Farmářské hry, Hannah Montana, Adventury, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Omalovánky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Logické hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Střílecí hry apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Nevada, Wisconsin, Utah, New Hampshire, Michigan, New Jersey, Arkansas, Jižní Dakota, Severní Dakota, Vermont, Kansas, Texas, Maine, Oklahoma, Florida, Massachusetts, Georgie, Tennessee, Virginie, Missouri, Nebraska, Aljaška, Nové Mexiko, Pensylvánie, Oregon, Washington atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Přehled státních vlajek států světa, tipy, odkazy, Vlajky států USA, Hungary, Full HD wallpapery ke stažení, Online hry zdarma, Hry pro nejmenší online, Přehled zkratek a akronymů, Tapety na plochu počítače, Full HD tapety na PC, Fernando Torres,

Několik fórů na závěr. Vtip Diagnóza: Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Jamaica
Partnerské weby
Vlajky, flags
Doporučené odkazy
Flags of the world countries
Naše tipy
Přání k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.